| Markenname: | GS |
| Modellnummer: | Z30TM |
| MOQ: | 1 |
| Preis: | Verhandelbar |
| Zahlungsbedingungen: | T/T |
| Versorgungsfähigkeit: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/2.8" SONY CMOS |
| Lens | 30x optical zoom, f=4.3~129mm |
| Total pixel | 2.13MP |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W. | 675g |
| Dimension | 137.8*145.7*135mm |
| Laser range | 5~2000 meters |
30x Object GPS Coordinate Resolving and LRF Gimbal Camera
This 30x optical zoom gimbal camera with object GPS coordinate resolving and Laser Range Finder (LRF) is a high-performance system designed for detailed observation, precise geolocation, and accurate distance measurement. Ideal for surveillance, reconnaissance, law enforcement, and industrial inspections.