| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-1000S60-4K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| External Dimension | 197×95×75mm |
| Input voltage | 800-1000V |
| Output voltage | 50V/80A |
| Input terminal | loose wire |
| Output terminal | loose wire |
| Weight | 1100 grams |
This high-efficiency DC power module delivers 50V/80A continuous output (4KW peak) from an ultra-wide 800-1000V input range, designed to power mission-critical systems like tethered drones, robotics, and mobile charging solutions with military-grade reliability.