| Marchio: | GS |
| Numero di modello: | Q30TIR Pro |
| MOQ: | 1 |
| Prezzo: | Negoziabile |
| Condizioni di pagamento: | T/T |
| Capacità di approvvigionamento: | 100 |
| Imager sensor | 1/1.8" STARVIS CMOS |
| Lens | 30x optical zoom, f=6.5~162.5mm |
| Total pixel | 4.17MP |
| Thermal imager | 1280*1024, 50mm lens, 25Hz, 12μm |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | PWM / PPM / UART / S.BUS / TCP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W | 1707g |
| Dimension | 146*162.8*228.2mm |
The 30x Optical Zoom EO+1280*1024 IR Dual-sensor Object Tracking Gimbal Camera is a professional imaging system combining high-resolution electro-optical and thermal sensors with substantial optical zoom capability. Mounted on a stabilized gimbal, it delivers smooth, precise imaging for detailed observation and tracking applications.