| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | 31.2x10.2 Inch |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
Śmigło składane z włókna węglowego FLUXER Pro 30,2X9,9IN z połyskiem
Solidny przy dużych obciążeniach. Wysoka wydajność, dłuższy czas lotu dronów. Specjalna konstrukcja końcówek skrzydeł pomaga zredukować wiry. Niski poziom hałasu przy tym samym poziomie ciągu w porównaniu z innymi składanymi śmigłami do dronów CF. Zoptymalizowana konstrukcja płata, niskie zakłócenia przepływu powietrza. Dobrze zrównoważone dynamicznie. Mechanizm blokady śmigła, zaprojektowany i sprawdzony w celu zapewnienia bezpieczeństwa lotu.
| Nazwa produktu | FLUXER CF SKŁADANA PODPUSZAJKA 31,2X10,2IN |
| Rozmiar | 792,5 mm * 259,1 mm |
| Pojedyncza waga | 166g |
| Obróbka materiału/powierzchni | Włókno węglowe + żywica / połysk |
| Leczenie robocze | -40 ℃ ~ 65 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Optymalne obroty | 2000 ~ 3500 obr./min |
| Ograniczony ciąg | 34 kg |
Śmigło FLUXER 31 .2X1 0.2" to wielowirnikowe, składane śmigło wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego, z odchylonymi do tyłu wirnikami po obu stronach końcówki śmigła, co skutecznie zmniejsza siłę odśrodkową podczas pracy. Część środkowa jest połączona za pomocą zacisku łopatkowego, który jest chowany i ma niewielką objętość. Dzięki temu jest wygodny do przechowywania i transportu. Dzięki zaletom niezawodności, dużej sztywności i niewielkiej wagi, ma większe napięcie statyczne niż zwykłe śmigła o tej samej mocy, co może zwiększyć wytrzymałość. Aerodynamiczna konstrukcja znacznie poprawia straty energii, hałas, odporność na uderzenia i walkę. Dzięki konstrukcji obwodu magnetycznego silnika bezszczotkowego MAD system zasilania ma zalety w zakresie napięcia i wydajności.
![]()
![]()
Nasze usługi
1. Zapewniamy roczną gwarancję. Kupuj z pewnością.
2. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany otrzymaniem przedmiotu, zwróć go w ciągu 14 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Proszę o kontakt, zanim go zwrócisz.
3. Jeśli przedmiot będzie uszkodzony w ciągu 3 miesięcy, wyślemy Ci zamiennik bez dodatkowej ładowarki lub zaoferujemy zwrot pieniędzy po otrzymaniu wadliwego przedmiotu.
4. Jeśli przedmiot okaże się uszkodzony po 3 miesiącach, nadal możesz go do nas odesłać. Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego przedmiotu. Ale musisz zapłacić dodatkową opłatę za wysyłkę.
![]()
Często zadawane pytania
P1: Czy wspierasz OEM/ODM?
A1: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
P2: O próbkach.
A2: W normalnych okolicznościach próbki będą gotowe w ciągu 7 dni i 10-20 dni w przypadku zamówień OEM/ODM. Zostanie naliczona opłata za próbkę i wysyłkę.
P3: Jaki jest czas dostawy?
A3: W przypadku regularnych zamówień możemy wysłać w ciągu 15 dni, w przypadku OEM/ODM możemy wysłać w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości). W przypadku opóźnień powiadomimy Cię z wyprzedzeniem o statusie i rozwiązaniu.
P4: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
A4: Nie ma MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana jest 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
P5: Jakie są warunki płatności?
A5: L/C.TT100%.
P6: Czy możesz obniżyć koszty wysyłki?
Odpowiedź 6: Obliczając koszt wysyłki, zawsze wybieramy najtańszy i najbezpieczniejszy ekspres. Chociaż współpracujemy z firmami spedycyjnymi, nie możemy obniżać kosztów, ponieważ to nie my zarabiamy. Jeśli uważasz, że to dla ciebie drogie. Zawsze możesz dokonać własnego wyboru.
P7: Polityka zwrotów.
A7: Jeśli chcesz wymienić otrzymany przedmiot, musisz skontaktować się z nami w ciągu 7 dni od otrzymania przedmiotu. Zwracane produkty powinny być w oryginalnym stanie i należy zapłacić za dodatkową wysyłkę.