| Nome da marca: | GS |
| Número do Modelo: | Q30TIR-50 |
| MOQ: | 1 |
| Preço: | Negociável |
| Condições de Pagamento: | T/T |
| Capacidade de abastecimento: | 100 |
| Imager sensor | 1/2.8" SONY CMOS |
| Lens | 30x optical zoom, f=4.3~129mm |
| Total pixel | 2.13MP |
| Thermal imager | 640*480, 50mm lens, 25Hz, 17μm |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W | 1403g |
| Dimension | 127.7*163*186.7mm |
The Q30TIR-50 is a dual-sensor gimbal camera system that combines a 30x optical zoom Electro-Optical (EO) camera with an Infrared (IR) thermal imaging camera, providing powerful capabilities for detailed observation, object tracking, and thermal detection.