| Brand Name: | GS |
| Model Number: | Z40TIR |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/2.3" Panasonic CMOS |
| Lens | f=4.08~81.6mm |
| Total pixel | 25.90MP |
| Thermal imager | 640*480, 25mm lens, 25Hz, 17μm |
| Object Tracking | Supported |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W | 899g |
| Dimension | 150.1*154.8*156.3mm |
| Zoom | 20x optical zoom, iA zoom 25x(4k) / 40x(FHD) |
A sophisticated imaging system designed for comprehensive observation, thermal detection, and precise tracking. This system integrates a high-resolution electro-optical sensor with significant optical zoom and a thermal infrared sensor, all mounted on a stabilized gimbal for smooth, accurate imaging.
Yes. We can print your logo on the product.
Under normal circumstances, samples will be ready within 7 days, and 10-20 days for OEM/ODM orders. Sample fee and shipping will be charged.
For regular orders, we can ship within 15 days, for OEM/ODM, we can ship within 25-45 days (depending on the quantity). In the event of delays, we will notify you in advance.
There is no MOQ for wholesale (1 piece accepted), including OEM/ODM.
L/C.TT100%.
We always choose the most economical and secure shipping option available. Customers may arrange their own shipping if preferred.
Returns must be initiated within 7 days of receipt. Items must be in original condition, and customer is responsible for return shipping costs.