| ชื่อแบรนด์: | GS |
| เลขรุ่น: | U30TIR |
| ปริมาณการสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | โปร่ง |
| เงื่อนไขการจ่ายเงิน: | T/T |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/2.8" SONY CMOS |
| Lens | 30x optical zoom, f=4.3~129mm |
| Total pixel | 2.13MP |
| Thermal imager | 640*480, 25mm lens, 25Hz, 17μm |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W | 991g |
| Dimension | 127*122*187.4mm |
A 30x EO + IR dual-sensor object tracking gimbal camera represents a cutting-edge imaging system designed for detailed observation, thermal detection, and precise tracking. This system integrates a high-resolution electro-optical (EO) sensor with substantial optical zoom capability and an infrared (IR) thermal sensor, all mounted on a stabilized gimbal for smooth and accurate imaging.