| ব্র্যান্ডের নাম: | GS |
| মডেল নম্বর: | WF-1000S50-3K |
| MOQ.: | 1 |
| দাম: | আলোচনা সাপেক্ষে |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | T/T |
| সরবরাহ ক্ষমতা: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| External Dimension | 174*103*90mm |
| Input voltage | 900-1000V |
| Output voltage | 50V/60A |
| Input terminal | XT30PW |
| Output terminal | XT90PW |
| Weight | 850g |
A high-performance DC-DC power converter designed for industrial drones, specialty equipment, and high-power electronic systems. With an ultra-compact 174×103×90mm form factor, it efficiently converts 900-1000V high-voltage input to a stable 50V/60A output, delivering reliable power conversion for demanding applications.