| ชื่อแบรนด์: | GS |
| เลขรุ่น: | WF-1000S50-3K |
| ปริมาณการสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | โปร่ง |
| เงื่อนไขการจ่ายเงิน: | T/T |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| External Dimension | 174*103*90mm |
| Input voltage | 900-1000V |
| Output voltage | 50V/60A |
| Input terminal | XT30PW |
| Output terminal | XT90PW |
| Weight | 850g |
A high-performance DC-DC power converter designed for industrial drones, specialty equipment, and high-power electronic systems. With an ultra-compact 174×103×90mm form factor, it efficiently converts 900-1000V high-voltage input to a stable 50V/60A output, delivering reliable power conversion for demanding applications.