| ブランド名: | GS |
| 型番: | Mini Z10TIR |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | 交渉可能 |
| 支払条件: | T/T |
| 供給能力: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/3" SONY CMOS |
| Lens | 10x optical zoom, f=3.3~33mm |
| Total pixel | 4.08MP |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W. | 488g |
| Dimension | 120.9*111.2*127.9mm |
| Thermal imager | 640*480, 19mm lens, 25Hz, 17μm |
The 10x EO + IR Dual-Sensor Object Tracking Mini Gimbal Camera is a compact yet advanced imaging system designed for versatile applications in surveillance, reconnaissance, and inspection. This camera combines electro-optical (EO) and infrared (IR) sensors with AI-based object tracking, ensuring high-performance operation in various environments.