| Brand Name: | GS |
| Model Number: | Q30TIR-1352 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/2.8" SONY CMOS |
| Lens | 30x optical zoom, f=4.3~129mm |
| Total pixel | 2.13MP |
| Thermal imager | 52mm lens, 640x480, 25Hz, 17μm |
| Object Tracking | √ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W | 1381g |
| Dimension | 127.7*172.9*186.7mm |
This 30x EO + IR thermal triple-sensor object tracking gimbal camera provides exceptional capabilities for detailed observation, thermal imaging, and precise object tracking. The system integrates high-resolution electro-optical sensors with powerful optical zoom, thermal imaging, and additional specialized sensors for comprehensive surveillance solutions.