| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | WF-800S50-4K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Externe dimensie | 197 × 95 × 75 mm |
| Inlaatspanning | 680-800V |
| Uitgangsspanning | 50V/80A |
| Invoerterminal | Swing de draad. |
| Uitgangsterminal | Swing de draad. |
| Gewicht | 1000 gram |
Met een compacte 197×95×75mm-afdruk, is de DC-DC-vermogensmodule ontworpen voor veeleisende toepassingen die een stabiele, hoge stroomverwerking vereisen.het transformeert naadloos 680-800V hoogspanningsinvoer in een robuuste 50V/80A (4KW) uitgang, waardoor het ideaal is voor industriële, ruimtevaart- en gespecialiseerde apparatuur.