| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | WF-800S50-4K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Dış Boyut | 197×95×75mm |
| Giriş voltajı | 680-800V |
| Çıktı voltajı | 50V/80A |
| Giriş terminalı | Kabloyu salla. |
| Çıkış terminali | Kabloyu salla. |
| Ağırlık | 1000 gram |
Bu yüksek verimli DC-DC güç modülü, istikrarlı, yüksek akımlı güç dönüşümü gerektiren zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır.680-800V yüksek voltaj girişini sağlam bir 50V/80A (4KW) çıkışa dönüştürür, endüstriyel, havacılık ve özel ekipmanlar için idealdir.