| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-800S50-4K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 197×95×75 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 680-800V |
| Τάση εξόδου | 50V/80A |
| Τερματικό εισόδου | Κούνησε το σύρμα |
| Τερματικό εξόδου | Κούνησε το σύρμα |
| Βάρος | 1000 γραμμάρια |
Αυτή η μονάδα ισχύος DC-DC υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί για απαιτητικές εφαρμογές που απαιτούν σταθερή μετατροπή ισχύος υψηλού ρεύματος. Με ένα συμπαγές αποτύπωμα 197×95×75mm, μετατρέπει απρόσκοπτα την είσοδο υψηλής τάσης 680-800V σε μια ισχυρή έξοδο 50V/80A (4KW), καθιστώντας το ιδανικό για βιομηχανικό, αεροδιαστημικό και εξειδικευμένο εξοπλισμό.