| Brand Name: | GS |
| Model Number: | Q10TIRM |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Imager sensor | 1/3" Panasonic CMOS |
| Lens | 10x optical zoom, f=5.1~51mm |
| Total pixel | 2.48MP |
| Object Tracking | ✓ |
| Working voltage | 4S~6S |
| Output | 1080p micro HDMI / IP / SDI |
| Control method | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Local storage | SD card up to 128G |
| N.W. | 809g |
| Dimension | 111.2*116.7*173.9mm |
| Thermal imager | 640*480, 25mm lens, 25Hz, 17μm |
| Laser range | 5~3000 meters |
A dual-sensor object GPS coordinate resolving and LRF (Laser Range Finder) gimbal camera integrates multiple advanced technologies to provide comprehensive surveillance and tracking capabilities. This system combines electro-optical (EO) and infrared (IR) sensors with precise GPS coordinate resolving and a laser range finder for accurate distance measurement.