| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | 32.2X10.5 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
32,2 x 10,5 inch FLUXER PRO-propeller
Solide onder hoge belasting Hoge efficiëntie, langere vliegtijd voor drones. Speciaal vleugeltipontwerp dat wervels helpt verminderen. Laag geluidsniveau bij hetzelfde stuwkrachtniveau in vergelijking met andere opvouwbare propellers van CF-drones. Geoptimaliseerd vleugelontwerp, lage interferentie door luchtstroom. Goed dynamisch uitgebalanceerd. Propellervergrendelingsmechanisme, ontworpen en bewezen om een veilige vlucht te garanderen.
| Productnaam | FLUXER CF VOUWSTEUN DUW 32,2x10,5IN |
| Maat | 817,9 mm * 266,7 mm |
| Enkel gewicht | 175g |
| Materiaal/oppervlaktebehandeling | Koolstofvezel + hars/glans |
| Werkende behandeling | -40℃~65℃ |
| Opslagtemperatuur | -10℃~50℃ |
| Optimaal toerental | 1900~3500 tpm |
| Beperkte stuwkracht | 35 kg |
De FLUXER 32.2X1 0,5" propeller is een klapschroef met meerdere rotoren, gemaakt van hoogwaardig koolstofvezel, met naar achteren gebogen vleugels aan beide zijden van de propellertip, waardoor de centrifugale trekkracht tijdens de werking effectief wordt verminderd. Het middendeel is verbonden door de peddelklem, die intrekbaar is en een klein volume heeft. Dus handig voor opslag en transport. Met de voordelen van betrouwbaarheid, hoge stijfheid en lichtgewicht, heeft hij een grotere statische stabiliteit. spanning dan gewone propellers met hetzelfde vermogen, wat het uithoudingsvermogen kan vergroten. Aerodynamisch ontwerp zorgt voor aanzienlijke verbeteringen in energieverlies, geluid, slagvastheid en vlucht. Met MAD borstelloze motor magnetisch circuitontwerp. Het voedingssysteem heeft voordelen op het gebied van spanning en efficiëntie.
![]()
![]()
![]()
Onze diensten
1. Wij bieden 1 jaar garantie. Koop met vertrouwen.
2. Als u niet tevreden bent wanneer u uw artikel ontvangt, kunt u het binnen 14 dagen retourneren voor vervanging of geld terug. Neem contact met mij op voordat u het retourneert.
3. Als het artikel binnen 3 maanden defect is, sturen wij u een vervangend artikel zonder extra oplader, of bieden wij u een terugbetaling aan nadat we het defecte artikel hebben ontvangen.
4. Mocht het artikel na 3 maanden defect zijn, dan kunt u het alsnog naar ons terugsturen. Wij sturen u na ontvangst van het defecte artikel een nieuw exemplaar. Maar je moet de extra verzendkosten betalen.
![]()
Veelgestelde vragen
Q1: Ondersteunt u OEM/ODM?
A1: Ja. Wij kunnen uw logo op het product bedrukken.
Q2: Over monsters.
A2: Onder normale omstandigheden zijn monsters binnen 7 dagen gereed, en 10-20 dagen voor OEM/ODM-bestellingen. Er worden monsterkosten en verzendkosten in rekening gebracht.
Q3: Wat is de levertijd?
A3: Voor reguliere bestellingen kunnen we binnen 15 dagen verzenden, voor OEM/ODM kunnen we binnen 25-45 dagen verzenden (afhankelijk van de hoeveelheid). Bij vertragingen informeren wij u vooraf over de status en oplossing.
Q4: Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A4: Er is geen MOQ voor groothandel (1 stuk geaccepteerd), inclusief OEM/ODM.
Q5: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A5: L/C.TT100%.
Vraag 6: Kunt u de verzendkosten verlagen?
A6: Bij het berekenen van de verzendkosten voor u kiezen we altijd de goedkoopste en veiligste express. Hoewel we partnerschappen hebben met rederijen, kunnen we de kosten niet laag houden, omdat wij niet betaald worden. Als je denkt dat het duur voor je is. Je kunt altijd je eigen keuze maken.
Q7: Retourbeleid.
A7: Als u het ontvangen artikel wilt vervangen, moet u binnen 7 dagen na ontvangst van het artikel contact met ons opnemen. Geretourneerde artikelen moeten in de originele staat zijn en u dient extra verzendkosten te betalen.