| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | 32.2X10.5 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
32.2X10.5 İnç FLUXER PRO Pervane
Yüksek yükler altında sağlam Dronelar için yüksek verimlilik, daha uzun uçuş süresi. Girdapları azaltmaya yardımcı olan özel kanat ucu tasarımı. Diğer CF drone katlanabilir pervaneleriyle karşılaştırıldığında aynı itme seviyesinde düşük gürültü. Optimize edilmiş kanat profili tasarımı, hava akışından kaynaklanan düşük girişim. İyi dinamik dengeli. Pervane Kilit Mekanizması, güvenli uçuşu sağlamak üzere tasarlanmış ve kanıtlanmıştır.
| Ürün Adı | FLUXER CF KATLANIR DESTEK İTME 32,2x10,5IN |
| Boyut | 817,9 mm*266,7 mm |
| Tek Ağırlık | 175g |
| Malzeme / Yüzey İşlem | Karbon Fiber + Reçine / Parlatıcı |
| Çalışma Tedavisi | -40°C~65°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C~50°C |
| Optimum RPM | 1900~3500 devir/dakika |
| Sınırlı İtki | 35kg |
FLUXER 32.2X1 0.5" pervane, yüksek kaliteli karbon fiberden yapılmış çok rotorlu katlanır bir pervanedir ve pervane ucunun her iki tarafında bulunan, çalışma sırasında merkezkaç kuvvetini etkili bir şekilde azaltan geriye doğru kıvrılmış kanatçıklara sahiptir. Orta kısım, geri çekilebilir ve küçük hacimli olan kürek kelepçesi ile bağlanır. Bu nedenle, depolama ve taşıma için uygundur. Güvenilirlik, yüksek sertlik ve hafiflik avantajlarıyla, daha büyük statik gerilime sahiptir. Aynı güçteki sıradan pervanelere göre dayanıklılığı artırabilmektedir. Aerodinamik tasarım, enerji kaybı, gürültü, darbe dayanımı ve uçuşta önemli iyileştirmeler sağlar. MAD fırçasız motor manyetik devre tasarımı ile güç sisteminin gerilim ve verimlilik açısından avantajları vardır.
![]()
![]()
![]()
Hizmetlerimiz
1. 1 Yıl Garanti veriyoruz. Güvenle satın alın.
2. Öğenizi aldığınızda memnun değilseniz, değiştirme veya para iadesi için lütfen 14 gün içinde iade edin. Lütfen iade etmeden önce benimle iletişime geçin.
3. Öğe 3 ay içinde arızalanırsa, size ekstra şarj cihazı olmadan yenisini göndereceğiz veya kusurlu ürünü aldıktan sonra geri ödeme teklif edeceğiz.
4. Öğe 3 ay sonra arızalıysa yine de bize geri gönderebilirsiniz. Arızalı ürünü aldıktan sonra size yeni bir tane göndereceğiz. Ama ekstra nakliye ücretini ödemeniz gerekiyor.
![]()
SSS
S1: OEM/odm'yi destekliyor musunuz?
A1: Evet. Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.
S2: Örnekler hakkında.
A2: Normal şartlar altında numuneler 7 gün içinde ve OEM/ODM siparişleri için 10-20 gün içinde hazır olacaktır. Numune ücreti ve kargo ücreti tahsil edilecektir.
S3: Teslim süresi nedir?
A3: Düzenli siparişler için 15 gün içinde gönderebiliriz, OEM/ODM için 25-45 gün içinde gönderebiliriz (miktarına bağlı olarak). Gecikme durumunda, durum ve çözüm hakkında sizi önceden bilgilendireceğiz.
S4: Minimum sipariş miktarı nedir?
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için minimum sipariş miktarı yoktur (1 adet kabul edilir).
S5: Ödeme koşullarınız nelerdir?
A5: L/C.TT100%.
S6: Nakliye maliyetini düşürebilir misiniz?
A6: Sizin için nakliye maliyetini hesaplarken, her zaman en ucuz ve en güvenli ekspresi seçiyoruz. Nakliye şirketleriyle ortaklıklarımız olmasına rağmen maliyetleri düşük tutamıyoruz çünkü ödemeyi alan biz değiliz. Eğer sizin için pahalı olduğunu düşünüyorsanız. Her zaman kendi seçiminizi yapabilirsiniz.
S7: İade politikası.
A7: Alınan öğeyi değiştirmek istiyorsanız, öğeyi aldıktan sonra 7 gün içinde bizimle iletişime geçmelisiniz. İade edilen ürünler orijinal hallerinde olmalı ve ek nakliye ücretini ödemelisiniz.