| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M40C30 V2.1 50KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
M40C30 19KW silnik bez szczotki jest zaprojektowany dla paragliderów i transportu ładunków.ten silnik jest idealny dla bezzałogowych VTOL/Multi-Copter (Hexa, Octo) i osobistych pojazdów powietrznych (PAV).
| RPM/V (KV) | 50 KV |
| Nomienna napięcie | Akumulator LiPo 24S |
| Brak prądu obciążenia | 2.3A/30V |
| Wewnętrzna odporność | 200,3 mΩ |
| Waga silnika | 2789 g |
| Waga i wymiary opakowania | 4008 g (260×210×120 mm) |
| Maksymalny prąd | 197.2 A |
| Maksymalna moc | 19089W |
| Maksymalny nacisk | 70 kg |
| Maksymalny moment obrotowy | 47.1 Nm |
| Zalecana ESC | MAD AMPX 200A (12-24S) |
| Zalecane śruby | 47x13 |