| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | 8318 IPE 100KV 120KV 260KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | 8318 IPE V1.0Japan |
| Motorgrootte | D:91.5 x 38 mm |
| Holes voor het bevestigen van de schroef | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Schachtdiameter | IN: 15 mm |
| Lagers | EZ0 6802ZZ*2 |
| Aantal paalparen | 21 |
| Kabellengte | 150 mm (verlengde geëmailleerde draden) |
| Montageopeningen voor motoren | D:30 M3x4, D:32 M4x4, D:40 M4x4 |
| Disruptieve test | 500 V |
De MAD 8318 IPE borstelloze gelijkstroommotor (100KV/120KV/260KV) is ontworpen voor veeleisende landbouwtoepassingen.Deze motor levert een uitzonderlijk rendement en laadvermogen met IP35 water- en stofbestendigheid..
Met een maximale stuwkracht van 17,5 kg en compatibiliteit met 28-32 inch schroeven biedt deze motor betrouwbare prestaties voor landbouwdrones.het maken van een kosteneffectieve oplossing voor professionele toepassingen.