| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | 8318 IPE 100KV 120KV 260KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | 8318 IPE V1.0Japonya |
| Motor Boyutu | D:91,5x38 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 15 mm |
| Rulman | EZ0 6802ZZ*2 |
| Kutup çifti sayısı | 21 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm (uzatılmış Emaye teller) |
| Motor Montaj Delikleri | D:30 M3x4, D:32 M4x4, D:40 M4x4 |
| Yıkıcı test | 500V |
MAD 8318 IPE Fırçasız DC Motor (100KV/120KV/260KV) zorlu tarımsal uygulamalar için tasarlanmıştır. Zorlu ortamlarda ağır kaldırma için tasarlanan bu motor, IP35 dereceli suya ve toza dayanıklılığı korurken olağanüstü verimlilik ve yük kapasitesi sunar.
Maksimum 17,5 kg itme kuvveti ve 28-32 inç pervanelerle uyumluluğuyla bu motor, tarım dronları için güvenilir performans sunar. Sağlam yapısı uzun hizmet ömrü sağlar ve bu da onu profesyonel uygulamalar için uygun maliyetli bir çözüm haline getirir.