| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-G15-100M |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 500 mm × 480 mm × 460 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Ağırlık | 36 ± 0,5 kg |
| Güç | 15kw Max |
| Giriş | 380Vac (3 fazlı 4 tel salıncak) |
| Çıkış | 1000Vdc voltaj (düzenebilir değil) |
| Hat uzunluğu | 120m 16A (değiştirilebilir kablo) |
Bağlı Drone Güç Tedarik Kutusu G7, 24/7 kesintisiz uçuşu sağlayan dronlara sürekli ve güvenilir güç sağlamak için tasarlanmış en son teknolojiye sahip yer tabanlı bir güç çözümüdür.Endüstriyel amaçla inşa edilmiş.G7, drone'unuzun geleneksel pil sistemlerinin sınırlamalarını ortadan kaldırarak uzun süre en yüksek performansta çalışmasını sağlar.