| Merknaam: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Afmetingen | 181 × 99 × 56 mm |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering voor luchtvaart |
| Gewicht | 350 g |
| Nominaal vermogen | 1.5 kW |
| Interface | DC-uitgang 24V |
Tethered UAV-systeem aan boord modules voor DJI Matrice 200 (M200), Matrice 210 (M210) en Inspire 2 drones bieden gespecialiseerde vermogen omzetting en beheer van tethered systemen,verlenging van de vliegtijden voor toepassingen die een langdurige werking en een grotere betrouwbaarheid vereisen.