| Nazwa marki: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Wymiary | 181 × 99 × 56 mm |
|---|---|
| Materiał skorupy | Lotniczy stop aluminium |
| Waga | 350g |
| Moc znamionowa | 1,5 kW |
| Interfejs | Wyjście DC 24V |
Moduły pokładowe systemu UAV na uwięzi dla dronów DJI Matrice 200 (M200), Matrice 210 (M210) i Inspire 2 zapewniają wyspecjalizowaną konwersję mocy i zarządzanie nią z systemów na uwięzi, umożliwiając wydłużenie czasu lotu w zastosowaniach wymagających długotrwałej pracy i zwiększonej niezawodności.