| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | ESC 200A(12-24S) |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Model | AMPX 200A HV ESC |
| PWM-ingangssignaalspanning | 3,3V/5V (compatibel) |
| Stroomdraad / draadlengte | 8AWG/190mm |
| Ondersteund aantal lithiumcellen | 12~24S |
| Afmetingen (L*B*H) | 161,0*72,2*46,8mm |
| Bedrijfsomgeving Temperatuur | -20-65°C |
| Huidige limiet | 200A |
Schakelt de uitgang automatisch uit wanneer kortsluiting wordt gedetecteerd, met automatische herstart na een vertraging van 100 ms.
Detecteert dat de motor afslaat en vereist een reset van de gasklep naar nul voordat de normale werking kan worden hervat.
Voorkomt het starten van de motor als de accuspanning lager is dan 40 V of hoger dan 105 V (uitgeschakeld tijdens de vlucht).
Vermindert het uitgangsvermogen tot 50% bij 125°C en schakelt uit bij 140°C, met geleidelijk herstel van de stroomvoorziening naarmate de temperatuur daalt tot 80°C.
Schakelt de stroom uit als het gaspedaalsignaal langer dan 2 seconden wegvalt, en herstelt de stroom wanneer het signaal terugkeert.
Schakelt de uitvoer uit als de motor niet binnen 10 seconden na het verhogen van het gaspedaal start, waardoor een reset van het gaspedaal nodig is.
Sluit eerst de motor aan, duw de gashendel naar het maximum en schakel vervolgens de stroom in. Na twee pieptonen trekt u het gaspedaal naar het minimum. Een "DO Mi SO"-geluid duidt op een succesvolle instelling van het gaspedaalbereik.
A1: Ja. Wij kunnen uw logo op het product bedrukken.
A2: Monsters klaar in 7 dagen (10-20 dagen voor OEM/ODM). Monsterkosten en verzendkosten in rekening gebracht.
A3: Reguliere bestellingen worden binnen 15 dagen verzonden, OEM/ODM binnen 25-45 dagen (afhankelijk van de hoeveelheid).
A4: Geen MOQ voor groothandel (1 stuk geaccepteerd), inclusief OEM/ODM.
A5: LC of 100% TT-betaling geaccepteerd.
A6: We selecteren altijd de meest voordelige en veilige verzendoptie die beschikbaar is.
A7: Vervangingsverzoeken moeten binnen 7 dagen na ontvangst worden ingediend. Artikelen moeten in originele staat zijn en de retourzending moet door de klant worden betaald.