| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | ESC 200A(12-24S) |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | AMPX 200A HV ESC |
| PWM Giriş Sinyal Voltajı | 3.3V/5V (uyumlu) |
| Güç Kablosu / Kablo Uzunluğu | 8AWG/190mm |
| Desteklenen Lityum Hücre Sayısı | 12 ~ 24S |
| Boyutlar (L*W*H) | 161.0*72.2*46.8mm |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | -20-65°C |
| Mevcut Sınır | 200A |
Kısa devre tespit edildiğinde çıkışı otomatik olarak kapatır ve 100 ms gecikme sonrasında otomatik olarak yeniden başlatılır.
Motor durgunluğunu tespit eder ve normal işleyişe başlamadan önce gazı sıfıra ayarlamayı gerektirir.
Pil voltası 40V'nin altında veya 105V'nin üzerinde ise motorun çalışmasını engeller (uçuş sırasında devre dışı bırakılır).
125°C'de çıkış gücünü %50'ye düşürür ve sıcaklık 80°C'ye düştüğünde güç kademeli olarak geri kazanılır.
Gaz sinyali 2 saniyeden fazla kaybedildiğinde gücü kesiyor, sinyalleri geri döndüğünde gücü geri getiriyor.
Motor gaz hızını arttırdığından sonra 10 saniye içinde çalışmazsa çıkışı kapatır. Gaz hızını sıfırlamak gerekir.
Önce motoru bağlayın, gazı maksimum düzeye basın, sonra güçlendirin. İki biple sonra gazı minimum düzeye çekin. "DO Mi SO" sesi gaz aralığının başarılı ayarlandığını gösterir.
A1: Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
A2: Örnekler 7 gün içinde hazırdır (OEM / ODM için 10-20 gün). Örnek ücreti ve nakliye ücretleri.
A3: Düzenli siparişler 15 gün içinde, OEM/ODM 25-45 gün içinde gönderilir.
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L.C. veya 100% TT ödeme kabul edilir.
A6: Her zaman mevcut en ekonomik ve güvenli nakliye seçeneğini seçeriz.
A7: Değiştirme talepleri alındıktan sonra 7 gün içinde yapılmalıdır. Ürünler orijinal durumda olmalı ve müşteri geri gönderimi karşılamalıdır.