| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | KHY10G207 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | Συνεχή 12V-26.2V |
| Δύναμη | Δυναμικό 4w |
| Γωνία κύλισης | -45° έως +45° |
| Γωνία κλίσης | -30° έως +90° |
| Γωνία κούνησης | -150° έως +150° |
| Γωνία τζίττερ | ±0,02° |
| Οριζόντια γωνία τζίτερ | ±0,03° |
| Μέγεθος τενεκέ | φ:120mm H:68mm |
| Συνθήκες εργασίας | -10°C έως +55°C / 20% έως 80% RH |
| Περιβάλλον αποθήκευσης | -20°C έως +60°C / 20% έως 95% RH |
| Κύρια εφαρμογές | Αεροφωτογραφία UAV |
| Βάρος | 120±10g |
Το KHY10G207 είναι ένα επαγγελματικό διπλό αισθητήρα ολοκληρωμένο σύστημα που συνδυάζει μια κάμερα οπτικής ζουμ 10x, 256 × 192 μονάδα θερμικής απεικόνισης και υψηλής ακρίβειας σταθεροποιημένη PTZ 3-άξονα.Με έξοδο IP/HDMI και έλεγχο IP, το σύστημα αυτό χρησιμοποιεί ένα σύστημα ελέγχου FOC υψηλής ακρίβειας για εξαιρετική σταθερότητα, συμπαγές μέγεθος, ελαφρύ σχεδιασμό και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Βεβαιωθείτε ότι η τάση τροφοδοσίας παραμένει εντός του καθορισμένου εύρους.
Μετά την ενεργοποίηση, ελέγξτε το σύστημα μέσω του λογισμικού εδάφους του UAV χρησιμοποιώντας το ποντίκι ή την οθόνη αφής.
Αποσυνδέστε πρώτα το ηλεκτρικό ρεύμα, στη συνέχεια αφαιρέστε το τσιμπάνι σε περιβάλλον χωρίς στατική ενέργεια.
Α: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α: Τα δείγματα είναι έτοιμα σε 7 ημέρες (10-20 ημέρες για OEM / ODM).
Α: Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών· OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα).
Α: Χωρίς MOQ - αποδεκτές χονδρικές παραγγελίες από 1 κομμάτι, συμπεριλαμβανομένων των OEM/ODM.