| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | KHY10G207 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Voltaj | DC 12V-26.2V |
| Güç | Dinamik 4w |
| Yuvarlanma açısı | -45° ila +45° |
| Kırma açısı | -30° ila +90° |
| Çekil açısı | -150° ila +150° |
| Jitter açısı | ±0,02° |
| Yatay Jitter açısı | ±0,03° |
| Gimbal Boyutu | φ:120mm H:68mm |
| Çalışma Şartları | -10°C' den +55°C' ye / %20'den %80'e kadar RH |
| Depolama ortamı | -20°C' den +60°C' ye /% 20' den% 95' e kadar RH |
| Ana Uygulamalar | UAV hava fotoğrafı |
| Ağırlık | 120±10g |
KHY10G207, 10x optik zoom kamerası, 256 × 192 ısı görüntüleme modülü ve yüksek hassasiyetli 3 eksenli stabilize PTZ'yi birleştiren profesyonel çift sensörlü entegre bir sistemdir.IP/HDMI çıkışı ve IP kontrolü ile, bu sistem olağanüstü istikrar, kompakt boyut, hafif tasarım ve düşük güç tüketimi için yüksek hassasiyetli bir kodlayıcı FOC kontrol şeması kullanır.
Güç kaynağı voltajının belirtilen aralıkta kalmasını sağlayın. Önerilen çevresel koşulların dışında çalışmayın.
Akıldıktan sonra, sistemi fare veya dokunmatik ekran arayüzü kullanarak UAV zemin istasyonu yazılımı ile kontrol edin.
İlk önce gücü çıkarın, daha sonra gimbali statik olmayan ortamda çıkarın. Uzun süreli depolama için kuru, havalandırılmış bir alanda veya koruyucu bir durumda saklayın.
A: Evet. Ürün üzerinde logonuzu yazdırabiliriz.
A: Örnekler 7 gün içinde hazırdır (10-20 gün OEM / ODM için). Örnek ücreti ve nakliye uygulanır.
A: Düzenli siparişler 15 gün içinde gönderilir; OEM / ODM 25-45 gün içinde (maden miktarına bağlıdır).
A: MOQ yok - OEM / ODM dahil olmak üzere 1 parçadan toptan sipariş kabul edilir.