| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C10 IPE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | M6C10 IPE V3.0 |
| Motor Boyutu | D:72 x 33,4 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | D:12 M3x4, 18 M3x4.22 M3x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 6 mm |
| Rulman | 696ZZ*2 |
| Kutup çifti sayısı | 14 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Awg(Siyah) silikon |
| Rotor Dengesi | ≤5 mg |
| Motor Dengesi | ≤10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4 |
| Yıkıcı test | 500V |
ANTIMAdde M6C10 IPE Fırçasız DC Motorçok rotorlu uygulamalarda olağanüstü performansa olan bağlılığımızı temsil eder. Kapsamlı araştırma ve testlerle tasarlanan bu motor serisi, 21-24 inçlik pervanelerle optimum verimlilik sağlar.
2,5-4 kg'lık yükler için özel olarak tasarlanan M6C10 EEE modeli, 6S-12S voltaj aralıklarını destekleyerek zorlu endüstriyel drone uygulamaları için idealdir.
C: Evet. Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.
C: Numuneler genellikle 7 gün içinde hazır olur (OEM/ODM için 10-20 gün). Numune ücreti ve kargo ücreti uygulanır.
C: Düzenli siparişler 15 gün içinde gönderilir; 25-45 gün içinde OEM/ODM (miktara bağlı). Herhangi bir gecikmeyi derhal bildiriyoruz.
C: OEM/ODM siparişleri de dahil olmak üzere toptan satış için minimum sipariş miktarı yoktur (1 adet kabul edilir).
C: L/C ve %100 TT ödemelerini kabul ediyoruz.
C: Her zaman en ekonomik ve güvenli nakliye seçeneğini seçiyoruz. Müşteriler tercihe göre kendi nakliyelerini ayarlayabilirler.
C: Değiştirme talepleri, teslim alındıktan sonraki 7 gün içinde yapılmalıdır. Öğeler, iade nakliyesinden müşterinin sorumlu olduğu orijinal durumda olmalıdır.