| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M6C10 IPE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | M6C10 IPE V3.0 |
| Μέγεθος κινητήρα | Διαστάσεις: 72 x 33,4 χλστ |
| Τρύπες στερέωσης προπέλας | D:12 M3x4, 18 M3x4,22 M3x4 |
| Διάμετρος άξονα | ΣΕ: 6 mm |
| Ρουλεμάν | 696ZZ*2 |
| Αριθμός ζευγών πόλων | 14 |
| Μήκος καλωδίου | 150 mm 16# Awg(Μαύρη) σιλικόνη |
| Ισορροπία ρότορα | ≤5 mg |
| Ισορροπία κινητήρα | ≤10 mg |
| Τρύπες στερέωσης κινητήρα | D:25 M3x4 |
| Ανατρεπτικό τεστ | 500 V |
ΟΜοτέρ DC χωρίς ψήκτρες ANTIMATTER M6C10 IPEαντιπροσωπεύει τη δέσμευσή μας για εξαιρετική απόδοση σε εφαρμογές πολλαπλών ρότορων. Σχεδιασμένη μέσω εκτεταμένης έρευνας και δοκιμών, αυτή η σειρά κινητήρων προσφέρει βέλτιστη απόδοση με έλικες 21-24 ιντσών.
Ειδικά σχεδιασμένο για ωφέλιμο φορτίο 2,5-4 kg, το μοντέλο M6C10 EEE υποστηρίζει εύρη τάσης 6S-12S, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές drone.
Α: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α: Τα δείγματα είναι συνήθως έτοιμα εντός 7 ημερών (10-20 ημέρες για OEM/ODM). Ισχύουν τέλη δειγμάτων και χρεώσεις αποστολής.
Α: Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών. OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (εξαρτάται από την ποσότητα). Ειδοποιούμε αμέσως για τυχόν καθυστερήσεις.
Α: Χωρίς MOQ για χονδρική (1 τεμάχιο αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένων των παραγγελιών OEM/ODM.
Α: Δεχόμαστε πληρωμές L/C και TT100%.
Α: Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή αποστολής. Οι πελάτες μπορούν να κανονίσουν τη δική τους αποστολή εάν προτιμούν.
Α: Τα αιτήματα αντικατάστασης πρέπει να υποβληθούν εντός 7 ημερών από την παραλαβή. Τα αντικείμενα πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση με τον πελάτη να είναι υπεύθυνος για την αποστολή επιστροφής.