| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | KHY10A613D15N |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | DC12V-26.2V |
| Δύναμη | Στατική 8W |
| Μέγεθος συσκευής | -10°C έως +45°C / 20% έως 80% RH |
| Περιβάλλον αποθήκευσης | -20°C έως +60°C / 20% έως 95% RH |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10°C έως +45°C / 20% έως 80% RH |
Το KHY10A613D15N είναι ένα ολοκληρωμένο σύστημα κάμερας τεσσάρων σε ένα gimbal που διαθέτει: