| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | KHY10A613D15N |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Gerilim | DC12V-26.2V |
| Güç | Statik 8W |
| Cihaz Boyutu | -10°C ila +45°C / %20 ila %80 Bağıl Nem |
| Depolama Ortamı | -20°C ila +60°C / %20 ila %95 RH |
| Çalışma Ortamı | -10°C ila +45°C / %20 ila %80 Bağıl Nem |
KHY10A613D15N, aşağıdaki özelliklere sahip kapsamlı bir dördü bir arada gimbal kamera sistemidir: