| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S48-9K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Συμβατά περιβλήματα | G15, G30 |
| Μέγεθος | 168 mm × 271 mm × 56 mm (οικονομία χώρου, ελαφρύ σχεδιασμό) |
| Βάρος | 3.2kg |
| Κατηγορία ισχύος | Κανονική ισχύς 9 kW, μέγιστη παροδική ισχύς 10 kW |
| Τεχνολογία | 390~405V συνεχούς ρεύματος |
| Δυναμική τάση | 47~50V συνεχής ρεύμα |
Το AF-400S48-9K είναι μια υψηλής απόδοσης, υψηλής πυκνότητας ισχύος δέσμευσης μονάδα ισχύος που έχει σχεδιαστεί για συμβατότητα με G15 και G30 δέσμευσης περιβλήματα.και πολλαπλών μηχανισμών προστασίαςΗ ενότητα υποστηρίζει ανεξάρτητη λειτουργία ή παράλληλη επέκταση για μεγαλύτερη ισχύ, καθιστώντας την ιδανική για UAVs,συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης, και κινητού εξοπλισμού.
Τα βελτιστοποιημένα κυκλώματα εξασφαλίζουν υψηλή απόδοση μετατροπής και ελάχιστη απώλεια ενέργειας.
Η παροχή ενέργειας είναι εξοπλισμένη με λειτουργίες προστασίας από υπερστροφή εξόδου, προστασία από βραχυκύκλωμα εξόδου, προστασία από υπερτάσεις εξόδου και προστασία από υπερθέρμανση.