| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | AF-400S48-9K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Kompatybilne obudowy | G15, G30 |
| Wymiary | 168 mm × 271 mm × 56 mm (oszczędzająca miejsce, lekka konstrukcja) |
| Waga | 3,2 kg |
| Moc znamionowa | Normalna 9 kW; Maksymalna moc przejściowa 10KW |
| Napięcie wejściowe | 390 ~ 405 V prądu stałego |
| Napięcie wyjściowe | 47 ~ 50 V prądu stałego |
AF-400S48-9K to wysokowydajny moduł zasilania na uwięzi o dużej gęstości mocy, zaprojektowany pod kątem zgodności z obudowami na uwięzi G15 i G30. Dzięki kompaktowej konstrukcji, doskonałej stabilności i licznym mechanizmom zabezpieczającym zapewnia niezawodne dostarczanie mocy w wymagających środowiskach. Moduł obsługuje pracę autonomiczną lub równoległą rozbudowę w celu uzyskania wyższej mocy wyjściowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do bezzałogowych statków powietrznych, systemów zasilania awaryjnego i sprzętu mobilnego.
Zoptymalizowany obwód zapewnia wysoką wydajność konwersji i minimalne straty energii.
Zasilacz jest wyposażony w wyjściowe zabezpieczenie nadprądowe, wyjściowe zabezpieczenie przed zwarciem, wyjściowe zabezpieczenie przed przepięciem i zabezpieczenie przed przegrzaniem.