| Marka Adı: | GS |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Boyutlar | 165×130×120mm |
| Kabuk malzemesi | havacılık alüminyum alaşımı |
| Havadaki güç kaynağı ağırlığı | 1075g |
| Nominal güç | 4,5 kW |
| Giriş voltajı aralığı | DC 300-400V |
| Arayüz türünü yükle | XT60 |
| Yük arayüzü çıkış voltajı | DC 24V/48V |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
12S 4500W yerleşik modüle sahip bağlı bir İHA sistemi, sürekli uçuş ve önemli güç kapasitesi gerektiren zorlu uygulamalar için tasarlanmış son derece yetenekli ve güçlü bir kurulumu temsil eder.
Aşırı akım, aşırı gerilim, kısa devre ve aşırı sıcaklık korumasını içeren kapsamlı korumaya sahiptir. Pil değişimi gerektirmeden tak-çalıştır işlemi için tasarlanmıştır. Bağlı güç kesildiğinde drone piline otomatik geçiş içerir.