| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S50-4K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 159 mm × 93 mm × 58 mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Gewicht | 930 ± 10 g |
| Kracht | Maximaal 4000 W |
| Invoer | 340-450Vdc |
| Output | 43-56Vdc |
De2000 W geïsoleerde 1/4ste baksteen DC-DC-kernmoduleis een krachtaanbod met een hoge prestatie die speciaal is ontworpen voor DJI M400-serie UAV-luchtschepen.2000W vermogenin een1/4 steenvormfactor, waardoor het ideaal is voor ruimtebeperkte omgevingen waar betrouwbaarheid en prestaties van cruciaal belang zijn.
De voedingsbron heeft een uitgebreide bescherming, waaronder:
A1: Ja, we kunnen uw logo op het product afdrukken.
A2: Monsters zijn binnen 7 dagen gereed (10-20 dagen voor OEM/ODM).
A3: Regelmatige bestellingen worden binnen 15 dagen verzonden, OEM/ODM binnen 25-45 dagen (afhankelijk van de hoeveelheid).
A4: Geen MOQ voor groothandel (1 stuk aanvaard), inclusief OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: Wij kiezen altijd de goedkoopste en veiligste verzendoptie.
A7: Verzoek om vervanging dient binnen 7 dagen na ontvangst te worden gedaan.