| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S50-4K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 159 mm × 93 mm × 58 mm (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Βάρος | 930±10 γρ |
| Εξουσία | 4000W Μέγ |
| Εισαγωγή | 340-450 Vdc |
| Παραγωγή | 43-56Vdc |
ΟΜονάδα τροφοδοσίας DC-DC 2000W απομονωμένη 1/4ου τούβλουείναι ένα ενσωματωμένο τροφοδοτικό υψηλής απόδοσης ειδικά προσαρμοσμένο για αερομεταφερόμενες μονάδες UAV της σειράς DJI M400. Αυτή η συμπαγής και αποτελεσματική μονάδα προσφέρειΙσχύς 2000Wσε α1/4 συντελεστής μορφής τούβλου, καθιστώντας το ιδανικό για περιβάλλοντα περιορισμένου χώρου όπου η αξιοπιστία και η απόδοση είναι ζωτικής σημασίας.
Το τροφοδοτικό διαθέτει ολοκληρωμένη προστασία που περιλαμβάνει:
Α1: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
A2: Δείγματα έτοιμα εντός 7 ημερών (10-20 ημέρες για OEM/ODM). Χρέωση δείγματος και αποστολής.
A3: Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών, OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (εξαρτάται από την ποσότητα). Οι καθυστερήσεις κοινοποιούνται εκ των προτέρων.
A4: Χωρίς MOQ για χονδρική (1 τεμάχιο αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένου OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: Επιλέγουμε πάντα τη φθηνότερη, ασφαλέστερη επιλογή αποστολής. Οι πελάτες μπορούν να κανονίσουν τη δική τους αποστολή εάν προτιμούν.
A7: Τα αιτήματα αντικατάστασης πρέπει να υποβληθούν εντός 7 ημερών από την παραλαβή. Τα στοιχεία πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση, ο πελάτης πληρώνει την αποστολή επιστροφής.