| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-400S50-4K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 159 mm × 93 mm × 58 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Ağırlık | 930±10 g |
| Güç | 4000W en fazla |
| Giriş | 340-450Vdc |
| Çıkış | 43-56Vdc |
Bu2000W İzole 1/4'lük tuğla DC-DC Güç ModülüDJI M400 serisi UAV hava modülleri için özel olarak özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir güç kaynağıdır.2000W güçbir1/4 tuğla şekil faktörü, güvenilirlik ve performansın kritik olduğu yer kısıtlı ortamlar için idealdir.
Güç kaynağı aşağıdakileri içeren kapsamlı koruma özelliklerine sahiptir:
A1: Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
A2: Örnekler 7 gün içinde hazırdır (OEM / ODM için 10-20 gün). Örnek ücreti ve nakliye ücretleri.
A3: Düzenli siparişler 15 gün içinde, OEM/ODM 25-45 gün içinde (sayıya bağlı) gönderilir. Gecikmeler önceden bildirilir.
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L/C.TT%100.
A6: Her zaman en ucuz, en güvenli nakliye seçeneğini seçiyoruz. Müşteriler tercih ettikleri takdirde kendi nakliyatlarını ayarlayabilirler.
A7: Değiştirme talepleri, alınmasından itibaren 7 gün içinde yapılmalıdır. Eşyalar orijinal durumda olmalıdır, müşteri geri gönderimi öder.