| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S48-5K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| overeenkomstige vastgebonden doos | G4, G15 |
|---|---|
| Afmetingen | 188*170*63,8 mm |
| Gewicht | 1500 ± 10 g |
| Kracht | 4500W, tijdelijke 5000W |
| Invoer | 360-430Vdc |
| Output | 45-53,75 Vdc |
De AF-400S48-5K is speciaal ontworpen voor veeleisende vluchtuitvoeringen en biedt een continu vermogen van 4500W (5000W transient) en een maximumefficiëntie van 94%,de verlenging van de vliegtijd en de betrouwbare prestaties van vastgebonden drones.
Bewaking, communicatie relais, en industriële inspecties die een hoog vermogen, stabiele DC-toevoer vereisen.
De stroomtoevoer is uitgerust met uitgangsoverstromingsbescherming, uitgangskortsluitingsbescherming, uitgangsoverspanningsbescherming en overtemperatuurbescherming.
A1: Ja, we kunnen uw logo op het product afdrukken.
A2: Onder normale omstandigheden zullen de monsters binnen 7 dagen klaar zijn, en 10-20 dagen voor OEM/ODM-orders.
A3: Voor reguliere bestellingen kunnen wij binnen 15 dagen verzenden, voor OEM/ODM kunnen wij binnen 25-45 dagen verzenden (afhankelijk van de hoeveelheid).We zullen u vooraf informeren over de status en de resolutie..
A4: Er is geen MOQ voor groothandel (1 stuk aanvaard), inclusief OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: Wij kiezen altijd voor de meest economische en veilige verzendoptie.U bent welkom om uw eigen verzending te regelen als u dat wilt..
A7: Indien u een artikel wilt vervangen, dient u binnen 7 dagen na ontvangst contact met ons op te nemen.