| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | AF-400S48-5K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Pasujące pudełko na uwięzi | G4, G15 |
|---|---|
| Wymiary | 188*170*63,8mm |
| Waga | 1500±10g |
| Moc | 4500 W, chwilowa 5000 W |
| Wejście | 360-430 V prądu stałego |
| Wyjście | 45–53,75 V prądu stałego |
Zaprojektowany specjalnie do wymagających operacji lotniczych, AF-400S48-5K oferuje ciągłą moc 4500 W (5000 W w trybie przejściowym) i szczytową wydajność na poziomie 94%, zapewniając dłuższy czas lotu i niezawodne działanie dronów na uwięzi.
Do nadzoru, przekaźników komunikacyjnych i inspekcji przemysłowych wymagających stabilnego zasilania prądem stałym o dużej mocy.
Zasilacz jest wyposażony w wyjściowe zabezpieczenie nadprądowe, wyjściowe zabezpieczenie przed zwarciem, wyjściowe zabezpieczenie przed przepięciem i zabezpieczenie przed przegrzaniem.
A1: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
A2: W normalnych okolicznościach próbki będą gotowe w ciągu 7 dni i 10-20 dni w przypadku zamówień OEM/ODM. Zostanie naliczona opłata za próbkę i wysyłkę.
A3: W przypadku regularnych zamówień możemy wysłać w ciągu 15 dni, w przypadku OEM/ODM możemy wysłać w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości). W przypadku opóźnień powiadomimy Cię z wyprzedzeniem o statusie i rozwiązaniu.
A4: Nie ma MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana jest 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
Odpowiedź 6: Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną i bezpieczną opcję wysyłki. Chociaż współpracujemy z przewoźnikami, nie możemy kontrolować kosztów wysyłki. Jeśli wolisz, możesz zorganizować własną wysyłkę.
A7: Jeśli chcesz wymienić przedmiot, musisz skontaktować się z nami w ciągu 7 dni od otrzymania. Zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, a Ty będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów wysyłki zwrotnej.