| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S48-5K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Παρόμοιο δεμένο κουτί | G4, G15 |
|---|---|
| Μέγεθος | 188*170*63,8mm |
| Βάρος | 1500±10g |
| Δύναμη | 4500W, προσωρινά 5000W |
| Εισαγωγή | 360-430Vdc |
| Αποδόσεις | 45-53,75Vdc |
Ειδικά σχεδιασμένο για απαιτητικές αεροπορικές επιχειρήσεις, το AF-400S48-5K προσφέρει συνεχή ισχύ 4500W (5000W transient) και μέγιστη απόδοση 94%,διασφάλιση της παράτασης του χρόνου πτήσης και της αξιόπιστης απόδοσης των συνδεδεμένων drones.
Παρακολούθηση, αναμεταδόσεις επικοινωνίας και βιομηχανικές επιθεωρήσεις που απαιτούν υψηλής ισχύος, σταθερή παροχή συνεχούς ρεύματος.
Η παροχή ενέργειας είναι εξοπλισμένη με λειτουργίες προστασίας από υπερστροφή εξόδου, προστασία από βραχυκύκλωμα εξόδου, προστασία από υπερτάσεις εξόδου και προστασία από υπερθέρμανση.
Α1: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α2: Υπό κανονικές συνθήκες, τα δείγματα θα είναι έτοιμα εντός 7 ημερών και 10-20 ημέρες για παραγγελίες OEM / ODM. Θα χρεωθούν τέλη δειγματοληψίας και αποστολής.
Α3: Για τακτικές παραγγελίες, μπορούμε να στείλουμε εντός 15 ημερών, για OEM/ODM, μπορούμε να στείλουμε εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα).Θα σας ενημερώσουμε εκ των προτέρων για την κατάσταση και την απόφαση.
Α4: Δεν υπάρχει MOQ για χονδρικό εμπόριο (1 κομμάτι αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένων των OEM/ODM.
Α5: L/C.TT100%.
Α6: Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή αποστολής.Είστε ευπρόσδεκτοι να οργανώσετε τη δική σας αποστολή αν προτιμάτε.
Α7: Εάν χρειάζεστε να αντικαταστήσετε ένα αντικείμενο, πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί μας εντός 7 ημερών από την παραλαβή του.