| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | WF-750S50-3K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Externe dimensie | 174*103*90 mm |
| Inlaatspanning | 900-1000V |
| Uitgangsspanning | 50V/60A |
| Invoerterminal | XT30PW |
| Uitgangsterminal | XT90PW |
| Gewicht | 850 g |
Deze high-performance voedingsbron is ontworpen voor langdurige UAV's, die efficiënte, stabiele en lichte voedingsoplossingen leveren.het ondersteunt 700-750V hoogspanningsinvoer en levert 50V/60A hoogstroomuitgang, die een continue stroomtoevoer in aangesloten modus garandeert. Ideaal voor bewaking, noodcommunicatie, kartografie en inspectie.
A: Ja, we kunnen uw logo op het product afdrukken.
A: Onder normale omstandigheden zullen de monsters binnen 7 dagen klaar zijn, en 10-20 dagen voor OEM/ODM-orders.
A: Voor reguliere bestellingen kunnen we binnen 15 dagen verzenden, voor OEM/ODM kunnen we binnen 25-45 dagen verzenden (afhankelijk van de hoeveelheid).
A: Er is geen MOQ voor groothandel (1 stuk aanvaard), inclusief OEM/ODM.
A: L/C.TT100%.
A: Wij kiezen altijd voor de meest economische en veilige verzendmethode.
A: Als u een artikel wilt vervangen, dient u binnen 7 dagen na ontvangst contact met ons op te nemen.