| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | WF-750S50-3K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 174*103*90mm |
| Napięcie wejściowe | 900-1000 V |
| Napięcie wyjściowe | 50 V/60 A |
| Terminal wejściowy | XT30PW |
| Terminal wyjściowy | XT90PW |
| Waga | 850g |
Ten wysokowydajny zasilacz został zaprojektowany z myślą o długotrwałych UAV, zapewniając wydajne, stabilne i lekkie rozwiązania energetyczne. Wyposażony w moduł zasilania o dużej gęstości, obsługuje wysokie napięcie wejściowe 700–750 V i zapewnia wysokoprądowy prąd wyjściowy 50 V/60 A, zapewniając ciągłe dostarczanie mocy w trybie tetheringu. Idealny do zastosowań w nadzorze, komunikacji awaryjnej, mapowaniu i inspekcji.
O: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
Odp.: W normalnych okolicznościach próbki będą gotowe w ciągu 7 dni i 10-20 dni w przypadku zamówień OEM/ODM. Zostanie naliczona opłata za próbkę i wysyłkę.
Odp.: W przypadku regularnych zamówień możemy wysłać w ciągu 15 dni, w przypadku OEM/ODM możemy wysłać w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości). W przypadku opóźnień poinformujemy Państwa o tym z wyprzedzeniem.
Odp.: Nie ma MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana jest 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
Odp.: L/C.TT100%.
Odp.: Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną i bezpieczną metodę wysyłki. Chociaż współpracujemy z przewoźnikami, nie możemy kontrolować ostatecznych kosztów wysyłki.
Odp.: jeśli chcesz wymienić przedmiot, musisz skontaktować się z nami w ciągu 7 dni od otrzymania. Zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, a koszty wysyłki zwrotnej ponosisz Ty.