| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-750S50-3K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 174*103*90 χλστ |
| Τάση εισόδου | 900-1000V |
| Τάση εξόδου | 50V/60A |
| Τερματικό εισόδου | XT30PW |
| Τερματικό εξόδου | XT90PW |
| Βάρος | 850 γρ |
Αυτό το τροφοδοτικό υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί για UAV μεγάλης αντοχής, παρέχοντας αποτελεσματικές, σταθερές και ελαφριές λύσεις ισχύος. Διαθέτοντας σχεδιασμό μονάδας ισχύος υψηλής πυκνότητας, υποστηρίζει είσοδο υψηλής τάσης 700-750V και παρέχει έξοδο υψηλού ρεύματος 50V/60A, εξασφαλίζοντας συνεχή παροχή ισχύος σε λειτουργία δεμένης λειτουργίας. Ιδανικό για εφαρμογές επιτήρησης, επικοινωνιών έκτακτης ανάγκης, χαρτογράφησης και επιθεώρησης.
Α: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α: Υπό κανονικές συνθήκες, τα δείγματα θα είναι έτοιμα εντός 7 ημερών και 10-20 ημερών για παραγγελίες OEM/ODM. Η χρέωση του δείγματος και η αποστολή θα χρεωθούν.
Α: Για τακτικές παραγγελίες, μπορούμε να στείλουμε εντός 15 ημερών, για OEM/ODM, μπορούμε να στείλουμε εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα). Σε περίπτωση καθυστερήσεων, θα σας ειδοποιήσουμε εκ των προτέρων.
Α: Δεν υπάρχει MOQ για χονδρική (1 τεμάχιο αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένου OEM/ODM.
A: L/C.TT100%.
Α: Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή μέθοδο αποστολής. Ενώ έχουμε συνεργασίες με μεταφορείς, δεν μπορούμε να ελέγξουμε το τελικό κόστος αποστολής.
Α: Εάν πρέπει να αντικαταστήσετε ένα αντικείμενο, πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί μας εντός 7 ημερών από την παραλαβή. Τα επιστρεφόμενα είδη πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση και φέρετε την ευθύνη για τα έξοδα αποστολής επιστροφής.