| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-1000S60-8K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 197*186*68 χιλιοστά |
| Τεχνική ένταση | 800-1000V |
| Τεχνική ένταση | 50V/160A |
| Τερματικό εισόδου | Ελεύθερο σύρμα |
| Τερματικό εξόδου | Ελεύθερο σύρμα |
| Βάρος | 2300 γραμμάρια |
Αυτή η υψηλής απόδοσης δέσμευτη μονάδα ισχύος παρέχει 8KW συνεχούς ισχύος (50V/160A) από μια υπερ-ευρεία είσοδο 800-1000V DC, σχεδιασμένη για βιομηχανικά drones που απαιτούν μεγάλη αντοχή,λειτουργία υψηλής ισχύος.
Αυτή η παροχή ενέργειας συνεχούς ρεύματος υψηλής τάσης είναι ειδικά προσαρμοσμένη με τα πλεονεκτήματα του μικρού μεγέθους, του ελαφρού βάρους, της υψηλής απόδοσης (> 97%), και της ενσωματωμένης ψύξης ανεμιστήρα.Το σχεδιασμό του κελύφους από αλουμίνιο παρέχει αντοχή και αντοχή στις καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο ως υποκατάστατο των εισαγόμενων τροφοδοτήσεων υψηλής τάσης μονάδων συνεχούς ρεύματος.
Α1: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α2: Τα δείγματα είναι συνήθως έτοιμα εντός 7 ημερών (10-20 ημέρες για OEM/ODM).
Α3: Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών, οι παραγγελίες OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα).
Α4: Δεν υπάρχει MOQ για χονδρικό εμπόριο (1 κομμάτι αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένων των προϊόντων OEM/ODM.
Α5: L/C ή TT (100% πληρωμή).
Α6: Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή αποστολής.
Α7: Οι αιτήσεις αντικατάστασης πρέπει να γίνονται εντός 7 ημερών από την παραλαβή.