| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C06 IPE 140KV 220KV 320KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor modeli | M6CO6 IPE V3.0 |
| Stator | Korozyona karşı |
| Motor Boyutu | D: 72 x 29.4 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:12 M3x4,D:18 M3x4,D:22 M3x4 |
| Yükleme | EZ0 696ZZ*2 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4 |
| Çarpıcı test | 500 V |
M6C06 IPE Antikorozif fırçasız DC Motor, 1.4-2.5 kg yararlı yük taşımak için tasarlanmıştır ve 6S, 8S ve 12S voltajlarını destekler.Gelişmiş V3 modeli, daha iyi motor güvenliği ve ömrü ile önceki nesillerin tüm mükemmel özelliklerini korurken, uzun menzilli uçuşlar için daha fazla güvenilirlik ve istikrar sağlar.
A1: Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
A2: Normal koşullar altında, örnekler 7 gün içinde hazır olacak ve OEM / ODM siparişleri için 10-20 gün. Örnek ücreti ve nakliye ücretleri alınır.
A3: Düzenli siparişler için, 15 gün içinde gönderebiliriz, OEM / ODM için, 25-45 gün içinde gönderebiliriz ( miktarına bağlı olarak). Gecikme durumunda, sizi önceden bilgilendireceğiz.
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L/C.TT%100.
A6: Ortaklıklarımız aracılığıyla her zaman en ekonomik ve güvenli nakliye seçeneğini seçeriz.
A7: Değiştirme talepleri, alınmasından itibaren 7 gün içinde yapılmalıdır. Eşyalar orijinal durumda olmalıdır ve müşteri geri gönderimi karşılar.