| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C06 IPE 140KV 220KV 320KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M6CO6 IPE V3.0 |
| Stojan | Antykorozyjny |
| Rozmiar silnika | Gł.:72 x 29,4 mm |
| Otwory montażowe śmigła | D:12 M3x4,D:18 M3x4,D:22 M3x4 |
| Łożysko | EZ0 696ZZ*2 |
| Długość kabla | Silikon 150 mm 16# Awg (czarny). |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | ≤10 mg |
| Otwory montażowe silnika | D:25 M3x4 |
| Przełomowy test | 500 V |
Antykorozyjny, bezszczotkowy silnik prądu stałego M6C06 IPE jest przeznaczony do przenoszenia ładunków o masie 1,4–2,5 kg i obsługuje napięcia 6S, 8S i 12S. Ulepszony model V3 oferuje zwiększoną niezawodność i stabilność podczas lotów na duże odległości, zachowując jednocześnie wszystkie doskonałe cechy poprzednich generacji, a także zwiększone bezpieczeństwo i żywotność silnika.
A1: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
A2: W normalnych okolicznościach próbki będą gotowe w ciągu 7 dni i 10-20 dni w przypadku zamówień OEM/ODM. Zostanie naliczona opłata za próbkę i wysyłkę.
A3: W przypadku regularnych zamówień możemy wysłać w ciągu 15 dni, w przypadku OEM/ODM możemy wysłać w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości). W przypadku opóźnień poinformujemy Państwa o tym z wyprzedzeniem.
A4: Nie ma MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana jest 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
Odpowiedź 6: Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną i bezpieczną opcję wysyłki dostępną w ramach naszych partnerów.
A7: Żądanie wymiany należy złożyć w ciągu 7 dni od otrzymania. Przedmioty muszą być w oryginalnym stanie, a klient pokrywa koszty wysyłki zwrotnej.