| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Z-FusionS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Totaal aantal pixels | 8 MP |
| Warmtebeeldcamera | 640*480, 19 mm-lens, 25 Hz, 17 μm |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | micro-HDMI |
| Controlemethode | UART / PWM / PPM / S.BUS |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 450g |
| Dimensie | 107,1*117,1*124,2mm |
Een thermische objecttracking-cardanische camera met dubbele sensor combineert thermische beeldvorming en optische beeldvorming om objecten in realtime te volgen, waarbij gebruik wordt gemaakt van de voordelen van beide technologieën.