| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | Z-FusionS |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Razem piksel | 8MP |
| Kamera termowizyjna | 640*480, obiektyw 19 mm, 25 Hz, 17 μm |
| Napięcie robocze | 4S ~ 6S |
| Wyjście | mikro-HDMI |
| Metoda kontroli | UART/PWM/PPM/S.BUS |
| Magazyn lokalny | Karta SD do 128G |
| NW | 450g |
| Wymiar | 107,1*117,1*124,2 mm |
Dwusensorowa kamera termowizyjna śledząca obiekty z gimbalem łączy obrazowanie termowizyjne i optyczne w celu śledzenia obiektów w czasie rzeczywistym, wykorzystując zalety obu technologii.