| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S24-1.5K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 103 mm × 53 mm × 50 mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Gewicht | 380 ± 10 g |
| Kracht | Lijnlengte en glasvezel kunnen worden aangepast, uitgang 750v+ compensatie kan worden aangepast |
| Invoer | 360-420Vdc |
| Output | 22.5-26.25vdc, vaste in-/uitgangsverhouding 16:1 |
| Matching tetherboxen | G2, G3, G4 |