| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | AF-400S24-1.5K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 103 mm × 53 mm × 50 mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Waga | 380 ± 10 g |
| Władza | Długość linii i włókna mogą być dostosowane, wydajność 750v + kompensacja może być dostosowana |
| Wpływ | 360-420Vdc |
| Produkcja | 22.5-26.25vdc, stały stosunek wejścia/wyjścia 16:1 |
| Dołączone skrzynki do przyczep | G2, G3, G4 |